Anime.Net Türkiye'nin En İyi Ve En Yeni Anime Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime.Net Türkiye'nin En İyi Ve En Yeni Anime Forumu

AnasayfaSiteLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Lütfen Sadece Sitenizi Tanıtma Amaçlı Üye Olmayınız.Yoksa Konunuz Silinecektir.

Karakter İlişkileri

3 posters
YazarMesaj
Kasumi
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kasumi

Sanal Hayvan : 9
Ruh Halleri : 8
Doğum tarihi : 21/08/95
Lakap : uzaylı

Karakter İlişkileri Empty
MesajKonu: Karakter İlişkileri   Karakter İlişkileri Icon_minitime1Perş. Haz. 18, 2009 6:13 pm

Yuuki x Zero
Zero ve Yuuki ilk önce bildiğimiz gibi Zeronun ailesinin vampir saldırısına uğraması üzerine müdür tarafından benimsenip okula getirilmesiyle tanışmışlardı. Tabi o zamanlar Zero Yuukinin Kanameye olan sıcak davranışları yüzünden Yuukiyi sevmemişti (Hatta nefret etmişti! Keşke hep etseydi diyorum ama..) Bunun sebebide tabiki Kanamenin vampir olmasından kaynaklıydı. Daha sonradan yavaş yavaş sevmeye başlar ne yazıkki...
Zero genellikle herkese karşı soğuk ve sinirli davranıyor fakat gördüğümüz üzere Yuukiye daha farklı yaklaşıyor. Onu kolayca affediyor, sakin ve rahat konuşuyor. Ayrıca sürekli Yuukiyi koruma çabalarınıda unutmamak lazım.
Hmmm, birbirleri hakkında ne hissettikleri konusunda kesin konuşmak oldukça zor. Bazı zamanlar birbirlerine karşı aynı kardeşlermiş gibi davranabiliyorlar. Ama çoğu zamanda birbirlerine baktıklarında kızarıyorlar. Yani, en azından bu Zero için geçerli (Yuukiye bakıpta kızarmadığı anı görememiştik ne yazıkki T_T) İkiside birbirine karşı oldukça sadakatli. Hatta Kaname zeroyu "İnsanlara saldırabilecek olan vampir" listesine eklediği zamanda Yuuki Kanameye kızmış ve bir süre onla konuşmama kararı bile almıştı. (Eh kızım bir karar versen ne yapacağına?)
Aslında görüntü olarak bu çift birbirine gerçekten çok yakışıyor fakat, Yuukinin yaptığı kararsız davranışlar ve saflıklar şahsen benim Yuuki x Zerocu olmamı engelliyor. Matsuri Hino-sensei karakterini daha düzgün yapsaymış keşke Smile
Yuuki x Kaname
Kaname ve Yuuki, Kanamenin Yuukiyi bir vampir saldırısından kurtarmasıyla tanışmışlardı (tabi görünürde böyle daha farklı olaylar var fakat ilişkileri anlatırken spoiler kullanmak istemiyorum XD) tabi bundan dolayıda Yuuki, Kanameye büyük bir minnet borcu duymuştu hatta onu Kaname-sama diye çağırıyordu -_-" Tabi sadece bu değil, minnet borcu duymasının dışında içten içe Kanameden hoşlanıyordu. Kanamede seri boyunca gördüğümüz gibi ondan hoşlanıyor fakat acaba bunun altında bir neden mi yatıyor? Hmm önceden öyle düşünsemde Kaname, Yuukiye gerçekten değer veriyor.

Kaname Yuukiyi seridede gördüğümüz gibi sürekli "benim değerli kızım" diye çağırıyor. Hatta Zeronun Yuukinin kanını içmesini kıskanmasından dolayıda bu sözcüğü Yuukiye karşı ilk defa kullanmıştı. Yuuki Kanameyi küçüklüğünde hep seviyordu fakat Ruka x Kaname arasında geçen malum olaydan sonra ondan korkmaya başladı ve bu süre zarfında birbirleriyle pek konuşmadılar. Birbirlerine karşı hep resmiydiler. Tabiki bu "Yuuki" açısından. Bu durumdan Kaname oldukça rahatsız sürekli 5 yıl boyunca kendini yalnız hissettiğini söylüyor kütük O_o

Kaname, Zeroya Yuukiye asla ihanet etmeyen tek kişi olacağını söylemişti. Umarım sen ihanet etmessinde çok istiyorsan Yuukini alıp dağa kaçarsın Razz

Shiki x Rima
İşte benim favori çiftim!! Kendimi uzuuun bir yazı yazmaktan alıkoymamak isterdim ama şuanlık aralarında geçen fazla bölüm olmadığından anlatımımı kısa tutacağım T_T Ne kadar tatlılar ve ne kadar çok yakışıyorlar birbirlerine!! Smile

İki karakterimizde serideki en genç karakterlerden. İkiside modellik yapıyor ve sürekli onları beraber görüyoruz. İkiside birbirlerinden başka hiçkimseyle muhattap olmuyor ve hep beraber geziyorlar... Ne kadar tatlılar ya Smile
Huyları ve alışkanlıklarıda birbirine benziyor. İkiside hiçbirşeyi kafasına takmıyor. En genç üye oldukları halde serideki en olgun karakterler bence Smile
Birbirlerine derin bir bağla bağlılar fakat seride diğer vampirlerin aksine birbirlerinin kanını içerken vs. görmüş değiliz. Ama bu ikilide en çok değer veren biri varsa o da Rima sanırım. Smile Manga hakkında spoiler vermeyeceğim ama Ridoyla ilgili bir olay olduğunu söylememde sakınca yok sanırım. XD Tabi son chapterdada Shikinin Rimaya gerçekten ne kadar değer verdiğinide görmüş olduk! Ayrıca el ele tutuşurkende gördük onları daha ne olsun!

Vampire Knighttaki en düzgün çift sanırım bu ikilimiz! Bir ömür boyu mutluluklar Razz

Kaname x Ruka
B Sınıfı soylu vampir aşkımı desem ne desem bilemedim O_o
Bu ilişki tabikide tek taraflı... Ruka, Kanameyle tanıştığı ilk günden beri ona abayı yakmış. Keşke Kaname bir zahmet lambaları patlatım duracağına kızcağızın aşkına karşılık verseymiş Razz
Kaname için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır bir tip ve sadece kendisini düşünüyor. Bu nedenle zavallı Akatsukiye acıyorum.
Kaname duygularına karşılık vermiyor, zaten gözü Yuukiden başkasını görmüyor. Kendini Yuukiyi ısırmaktan alı koymak için bir defalık Rukanın kanını içti ve kızcağazın ümitlenmesine sebebiyet verdi...
Ama daha sonradan Kaname için bir arkadaştan ibaret olduğunu anladı ve Yuukiyide bol bol kıskanmaya başladı... Ups ezelden beri kıskanıyordu aslında xp

Vampire Knighttaki en üzücü ilişkiydi sanırım acıyorum Rukaya O_o

Akatsuki x Ruka
Akatsukinin Rukaya karşı hisleri oldukça belli. Yalnız kaldığında hep yanına gidiyor, onunla konuşma fırsatını kaçırmıyor. Sürekli Kanameden bahsetmesi gururuna dokunsada onu dinliyor...
Balodaykenki hali çok acıvericiydi... Rukanın Kanameden başkasını gözü görebilseydi keşke... Zavallı Vahşi karakterimizinde karizması puf oldu gitti tabi o sahneyle XD Belki Matsuri Hino-sensei ilerleyen vakitlerde aralarını yapabilir. O kadının ne yapacağı hiç belli olmaz! XD

Kaname x Seiren

O kadar özel bir ilişkileri yok, Kanamenin korumalığını üstleniyor. Dakik ve atak, hemen saldırıya geçebiliyor. Zero Kanameye silahını uzattığı zaman oldukça dakik davranmıştı mesela :H
Kaname için casus görevide yapar. O kadar önemli bir ilişkileri yok ama yazayım dedim O_o

Kaname x Zero
Birbirlerini sürekli kıskanırlar ve tabikide iyi geçinemezler. Neden? Sebebi Yuukidir tabiki. İkiside Yuukiye aşıktır. Rakiplerdir kısaca.. Kaname kimle anlaşıyorki sanki peh -_-
E seviye bir vampire dönüşeceği için öldürmek bile istemiştir fakat Yuuki bu duruma üzüldüğü için yaşamasına izin vermiştir -_-" Zeroya karşı hep Yuukinin korumasıymış gibi davranır çünkü Zero Yuukinin kanını içtiğinden dolayı onu kıskanmaktadır. Sevgili Matsuri birkaç Shounen-ai sahne yapmak istiyorda herhalde (bknz: Chapter 30!) Kaname ve Zero için, bazı fanlardan çekiniyor sanırım. Şahsen Japonyaya gidip öldürebilirim öyle birşey yaparsa :H

Zero x Ichiru
Zero ve Ichiru ikiz kardeşler. Küçükken Toga Yagari tarafından vampir avcısı olmak için eğitilmişler fakat Ichiru, hastalığı nedeniyle vampir avcısı olamamaktadır ve bu olayda abisini kıskanmasına neden olmuştur çünkü ailesi kendisini hiç önemsememekte ve sürekli zeroyla ilgilenmektedir.
Zerodan ve ailesinden nefret etmesi sonucu vampir olan Shizukayla tanışır ve işte bu noktadan sonra hayatları tamamen değişir.
Ichiru, Zeroya o kadar nefret besliyorki onun ölmesini bile istiyordu. Bunun içinde herşeyi yapmaya hazır bir halde zaten...
Alıntıdır
whi-chan
Admin
Admin
whi-chan

Sanal Hayvan : 23
Ruh Halleri : 7
Doğum tarihi : 26/08/95
İş/Hobiler : Web tasarım.
Lakap : usagi-chan

MesajKonu: Geri: Karakter İlişkileri   Karakter İlişkileri Icon_minitime1Perş. Haz. 18, 2009 6:14 pm

Teşekkürler ^^
https://anime-forum.yetkin-forum.com
Kasumi
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kasumi

MesajKonu: Geri: Karakter İlişkileri   Karakter İlişkileri Icon_minitime1Perş. Haz. 18, 2009 6:15 pm

ne demek görevimm ama teşekkürler
Mako -- chaN
Moderatör
Moderatör
Mako -- chaN

Sanal Hayvan : 8
Ruh Halleri : 4

MesajKonu: Geri: Karakter İlişkileri   Karakter İlişkileri Icon_minitime1Cuma Haz. 19, 2009 4:53 pm

çok güzel olmuş paylaşım için çok teşekkürler lol! Very Happy
Kasumi
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kasumi

MesajKonu: Geri: Karakter İlişkileri   Karakter İlişkileri Icon_minitime1Cuma Haz. 19, 2009 4:57 pm

beni şımartıyorsunuzzz..
Mako -- chaN
Moderatör
Moderatör
Mako -- chaN

Sanal Hayvan : 8
Ruh Halleri : 4

MesajKonu: Geri: Karakter İlişkileri   Karakter İlişkileri Icon_minitime1Cuma Haz. 19, 2009 5:07 pm

ama çok güzel olmuş Very Happy
Kasumi
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kasumi

MesajKonu: Geri: Karakter İlişkileri   Karakter İlişkileri Icon_minitime1Cuma Haz. 19, 2009 5:09 pm

hahaahaha şımardımm

Karakter İlişkileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karakter Tanıtımları
» Karakter Tanıtımları
» Karakter Tanıtımları